Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Green Cell AGM zselés akkumulátor 12V 18Ah

Ingyenes szállítás 30.000 Ft feletti rendelés esetén

INGYENES SZÁLLÍTÁS 30.000 FT FELETTI RENDELÉS ESETÉN

 

Ár:
13.290 Ft
10.490 Ft (8.260 Ft + ÁFA)
Kedvezmény: 2.800 Ft
Átlagos értékelés: 5 / 5 csillag! (7)
Gyártó:
Cikkszám: GC-1593
Elérhetőség: Külső raktáron
Szállítási díj: 890 Ft
Ekkor kapod meg (GLS): 2021. június 22.
Menny.:db

Ingyenes szállítás 30.000 Ft feletti rendelés esetén (mobil)

INGYENES SZÁLLÍTÁS 30.000 FT FELETTI RENDELÉS ESETÉN

 

Termékleírás és jellemzők

Kompatibilis készülékek:

UTC PM865
APC Smart
Polon-Alfa WPO
Pulsar PSB
Pulsar PSBOC1002435
Pulsar PSBOC15512110
Pulsar PSBOC1552455
Pulsar PSBOC1554828
Pulsar PSBOC30024100
Pulsar PSBOC3004850
Pulsar PSBSOF10A12
Pulsar PSBSOF3012
Pulsar PSBSOF3024
Pulsar PSBSOF5012
Pulsar PSBSOF5024
Ropam PSR-ECO
UTC ATS Classic
UTC ATS Master
UTC PG822
UTC PG825
UTC PM844
UTC PM861
UTC PM862
UTC PM863
APC Back
APC DLA3000I
APC SMARTCELL MX3000W
APC SMARTCELL MX5000W
APC SMT3000I
APC SUA3000I
APC SUA3000XL
APC SUA3000XLI
APC SUA3000XLT
DELL DLA1500I
DELL SmartUPS DLA1500I
DELL SmartUPS DLA2200I
DELL SmartUPS DLA750I
Honeywell MB
Intex 400W
MGE Pulsar ESV
MGE Pulsar ESVB
Pakiet APC RBC11
Pakiet APC RBC11J
Pakiet APC RBC50
Pakiet APC RBC55
Pakiet APC RBC7
Pakiet APC TBC40
Pakiet APC TBC70
Powerware PW5105 1500VA
Powerware PW5119 1500VA
Powerware PW5119 2400VA
Powerware PW5119 3000VA
Pulsar PRO32-PULS
Pulsar PSBOC30012200
UTC FP2864C
APC Smart-UPS SU1000 RACK
Jablotron JA
Mean Well DRC
Pulsar MSRD2012
Pulsar PSBOC1001270
Pulsar PSBOC351225
Pulsar PSBOC501235
Pulsar PSBOC502418
Pulsar PSBOC751250
Pulsar PSBOC752425
Pulsar PSBOC754813
Pulsar PSBSOF1012
Pulsar PSBSOF1024
Pulsar PSBSOF2012
Pulsar PSBSOF2024
Siemens Cerberus Pro
Crow Runner 4
Crow Runner 8
DSC HS2016
DSC PC 1616
DSC PC 1832
Elmes CBP32
Elmes CBP32S
Genevo Prima12
Genevo Prima16
Genevo Prima6
Genevo PrimaEXT
MPL OC40
Mean Well ZBF-R
Paradox 728ULT
Paradox E55
Paradox E65
Paradox SP5500
Paradox SP6000
Pulsar AWO
Pulsar AWO220
Pulsar DSB54
Pulsar DSB98
Pulsar DSFB108
Pulsar ROUPS12VR
Pulsar ROUPS24V
Pulsar ROUPS48V
Pulsar RSFUPS108
Pulsar RSFUPS108R
Pulsar RSFUPS116
Pulsar RSFUPS116R
Pulsar RSFUPS54R
Pulsar RSFUPS98R
Pulsar RSUPS54
Pulsar RSUPS98
Pulsar RUPS812P
Pulsar RUPS812T
Pulsar RUPS824P
Pulsar RUPS824T
Pulsar RUPS848P
Pulsar RUPS848T
Pulsar Rack 19
Pyronix Matrix 6
Pyronix Matrix 832
Risco PRO24
Roger CPR 32
Ropam Basicgsm
SATEL 10
SATEL ACC-KP
SATEL ADR
SATEL CA
SATEL CA10
SATEL CA10E
SATEL CA4V1
SATEL CA5
SATEL CA6
SATEL CA64
SATEL CA64E
SATEL E
SATEL EPS
SATEL GSMLT
SATEL INTEGRA 24
SATEL INTEGRA 32
SATEL MST1
SATEL O
SATEL OPS
SATEL OPU
SATEL PP
SATEL PTSA
SATEL SM
SATEL SR
SATEL VERSA 10
SATEL VERSA 15
SATEL VERSA 5
SATEL VGM
Siemens FH7203
VOLT Sinuspro
Pulsar EN54
Vermeire Rapido
APC SUA2200I
DSC AWO 220
DSC MSP-10
DSC MSP-20
DSC MST-10
DSC MST-20
DSC PC 1404
DSC PC 1864
DSC PC 4020
EBS PX 202A
Genevo BOX
Genevo Prima64
HONDA SOLO 560
Honeywell C048
Honeywell C081
Honeywell C096
Honeywell C264
Honeywell C520
Honeywell FLEX20LARGE
Honeywell P025
Honeywell P026
INIM BPS
INIM SPS
MPL OC40-172/CA
MW Power ZBF-12V
MWPOWER ZP135-3
2A
MWPOWER ZP135-4
5A
MWPOWER ZP135-6
5A
Merawex MZB-212
Merawex MZB-312
Merawex MZB-412
Merawex OA2x65
Merawex ZBS-12V3A
Merawex ZBS-12V5A
Merawex ZSP 135-DR
POWERMAT PM-AGR
Paradox EVO192
Paradox EVO48
Paradox HUB2
Paradox PGM4
Paradox SP4000
Paradox SP7000
Paradox ZX4
Paradox ZX8
Polon-Alfa Polon 6000 WPO
Pos Power PZB
Pulsar ARAD
Pulsar ARAD3
Pulsar ARAD3S
Pulsar ARAD4S
Pulsar AWO191
Pulsar AWO200
Pulsar AWO200EI
Pulsar AWO200K
Pulsar AWO200PU
Pulsar AWO203
Pulsar AWO205
Pulsar AWO205EI
Pulsar AWO205PU
Pulsar AWO207KON
Pulsar AWO213
Pulsar AWO214
Pulsar AWO214PU
Pulsar AWO220 AWO200
Pulsar AWO220EI
Pulsar AWO220K
Pulsar AWO220PU
Pulsar AWO221
Pulsar AWO224
Pulsar AWO229
Pulsar AWO232
Pulsar AWO232EI
Pulsar AWO232PU
Pulsar AWO250
Pulsar AWO250PU
Pulsar AWO256
Pulsar AWO256PU
Pulsar AWO257
Pulsar AWO259KON
Pulsar AWO261
Pulsar AWO268
Pulsar AWO269PU
Pulsar AWO270
Pulsar AWO278
Pulsar AWO300
Pulsar AWO305PU
Pulsar AWO317
Pulsar AWO401
Pulsar AWO402
Pulsar AWO500
Pulsar AWO500PU
Pulsar AWO510
Pulsar AWO510PU
Pulsar AWO510VA
Pulsar AWO515
Pulsar AWO610
Pulsar AWO612
Pulsar AWO612P
Pulsar AWO612PW
Pulsar AWO613
Pulsar AWO613P
Pulsar AWO613PW
Pulsar AWO614P
Pulsar AWO614PW
Pulsar AWO620
Pulsar AWO622
Pulsar AWO622P
Pulsar AWO622PW
Pulsar AWO623
Pulsar AWO623P
Pulsar AWO623PW
Pulsar AWO624
Pulsar AWO624P
Pulsar AWO624PW
Pulsar AWZ201
Pulsar AWZ222
Pulsar AWZ300
Pulsar AWZ333
Pulsar EN54-7A17
Pulsar HPSB10A24C
Pulsar HPSB11A12C
Pulsar HPSB1248C
Pulsar HPSB20A12C
Pulsar HPSB2512C
Pulsar HPSB2548C
Pulsar HPSB3512C
Pulsar HPSB3524C
Pulsar HPSB5048C
Pulsar HPSB5512C
Pulsar HPSB5524C
Pulsar HPSB7012C
Pulsar HPSBOC10A24C
Pulsar HPSBOC11A12C
Pulsar HPSBOC3512C
Pulsar HPSBOC3524C
Pulsar HPSBOC5048C
Pulsar HPSBOC5524C
Pulsar HPSBOC7012C
Pulsar MS 1512
Pulsar MS 2512
Pulsar MSR 1512
Pulsar MSR 2512
Pulsar MSRK 1512
Pulsar MSRK 2512
Pulsar POE0848C
Pulsar POE1648C
Pulsar PSBEN3012C
Pulsar PSBEN5012C
Pulsar PSBEN5024C
Pulsar PSBS10A12C
Pulsar PSBS3012C
Pulsar PSBS3024C
Pulsar PSBS5012C
Pulsar PSBS5024C
Pulsar PSDCB05125C
Pulsar PSDCB09129C
Pulsar PSUPS10A12C
Pulsar PSUPS10A12CR
Pulsar PSUPS10A12CRT
Pulsar PSUPS20A12CR
Pulsar PSUPS20A12CRT
Pulsar RAWO7
Pulsar ROUPS12V
Pulsar RUPS1612RP
Pulsar RUPS1612RT
Pulsar S54
Pulsar S98
Pulsar SF108
Pulsar SF116
Pyronix Matrix 816
Roger MC16-PAC
Roger ME
Roger PR402
SATEL APS
SATEL CSP
SATEL Integra 128
SATEL Integra 256
SATEL Integra 64
SATEL OMI
SATEL PSP
SATEL VERSA-10
SATEL VERSA
SATEL VERSA-15
Telmor TCA
Texecom Premier 168
Texecom Premier 412
Texecom Premier 48
Texecom Premier 640
Texecom Premier 816
Texecom Premier 832
Texecom Premier 88
UTC 2X-F1
UTC FP1216C
UTC PM812N
VOLT SINUS PRO
AM 18
AMG 17
BP 18
EC 17
EH 17
EPL 17
GP 12170
HV 17
MW 18

Kompatibilis cikkszámok:

TP12-18
STAM-BOX
STAM-IRS
BP17-12
CB12-17
CB12-18
EP17-12
EVX-12170
EVX-12170B1
EVX-12170B3
EVX12170
EVX12170B1
EVX12170B3
FGB18-12
GP-12170
GP12170
GP12170B1
GP12170B3
HZS12-18
NP17-12
NPC17-12
NPG18-12

Termék kód: AGM09

Paraméterek

Befoglaló méret 181 x 77 x 167(167) mm
Feszültség 12V
Kapacitás 18 Ah
Termék kód AGM09
Terminál Faston 250 (F2)
Tömeg 5300 g

Vélemények

5.00
7 értékelés
5
(7)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Írja meg véleményét!
| 5 / 5 csillag!
Igazolt vásárlás
2021. 06. 02.
Nagyon jó
| 5 / 5 csillag!
Igazolt vásárlás
2021. 05. 24.
Delivery was very fast, within 24 hours.
| 5 / 5 csillag!
Igazolt vásárlás
2021. 05. 19.
Minden tökéletes volt, a termék is, és a kiszállítás is.
| 5 / 5 csillag!
Igazolt vásárlás
2021. 05. 12.
Meg vagxok elegedve a kiszolgslassal
| 5 / 5 csillag!
Igazolt vásárlás
2021. 05. 12.
Meg vagyok eleqedve a szolgaltasukk


A kiszolgalas nagyon jo volt



| 5 / 5 csillag!
Igazolt vásárlás
2021. 05. 12.
Nagyon meq vaqyok
| 5 / 5 csillag!
Igazolt vásárlás
2021. 04. 26.
Gyors, korrekt!

Keresés