Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Green Cell AGM zselés akkumulátor 12V 14Ah

Ingyenes szállítás 30.000 Ft feletti rendelés esetén

INGYENES SZÁLLÍTÁS 30.000 FT FELETTI RENDELÉS ESETÉN

 

Ár:
12.990 Ft
9.990 Ft (7.866 Ft + ÁFA)
Kedvezmény: 3.000 Ft
Átlagos értékelés: 5 / 5 csillag! (8)
Gyártó:
Cikkszám: GC-1592
Elérhetőség: Elfogyott
Szállítási díj: 890 Ft
Ekkor kapod meg (GLS): 2021. június 17.
Menny.:db

Ingyenes szállítás 30.000 Ft feletti rendelés esetén (mobil)

INGYENES SZÁLLÍTÁS 30.000 FT FELETTI RENDELÉS ESETÉN

 

Termékleírás és jellemzők

Kompatibilis készülékek:

UTC PM865
Polon-Alfa WPO
Pulsar PSB
Pulsar PSBOC1002435
Pulsar PSBOC15512110
Pulsar PSBOC1552455
Pulsar PSBOC1554828
Pulsar PSBOC30024100
Pulsar PSBOC3004850
Pulsar PSBSOF10A12
Pulsar PSBSOF3012
Pulsar PSBSOF3024
Pulsar PSBSOF5012
Pulsar PSBSOF5024
Ropam PSR-ECO
UTC ATS Classic
UTC ATS Master
UTC PG822
UTC PG825
UTC PM844
UTC PM861
UTC PM862
UTC PM863
APC Smart
Eaton 5130 1250VA
Eaton 5130 1750VA
Eaton 5130 2500VA
Eaton 5130 3000VA
Powerware PW5130 1250VA
Powerware PW5130 1750VA
Powerware PW5130 2500VA
Powerware PW5130 3000VA
Jablotron JA
Mean Well DRC
Pulsar MSRD2012
Pulsar PSBOC1001270
Pulsar PSBOC351225
Pulsar PSBOC501235
Pulsar PSBOC502418
Pulsar PSBOC751250
Pulsar PSBOC752425
Pulsar PSBOC754813
Pulsar PSBSOF1012
Pulsar PSBSOF1024
Pulsar PSBSOF2012
Pulsar PSBSOF2024
Siemens Cerberus Pro
DSC HS2016
Cyberpower Cyber Shield
Belkin OmniGuard 3200
APC BK600EC
APC BK650MI
APC BP650SI
APC Back UPS
APC Back
APC SC620I
APC SU620INET
APC SUVS650I
APC Smart UPS
CyberPower OR OR1500LCDRM1U
Dell APC 10IA
Dell APC10IA
Dell APC62A
Eaton 5125 2200VA
Eaton 5130 1250
Eaton 5130 1750
Eaton 5130 2500
Eaton 5130 3000
HP APC62A
HP T2200XR
Pakiet APC RBC4
Pakiet APC RBC52
Pakiet APC RBC6
Powerware PW5105 700VA
Powerware PW5125 2200VA
Panel Bateria Słoneczna
EV 15

Kompatibilis cikkszámok:

6-DZM-12

Termék kód: AGM08

Paraméterek

Befoglaló méret 151 x 98 x 94(98) mm
Feszültség 12V
Kapacitás 14Ah
Termék kód AGM08
Terminál Faston 250 (F2)
Tömeg 4 g

Vélemények

4.88
8 értékelés
5
(7)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Írja meg véleményét!
| 5 / 5 csillag!
Igazolt vásárlás
2021. 06. 07.
KITŰNÖ
| 4 / 5 csillag!
Igazolt vásárlás
2021. 05. 25.
Kivaló minöségi
| 5 / 5 csillag!
Igazolt vásárlás
2021. 05. 18.
| 5 / 5 csillag!
Igazolt vásárlás
2021. 05. 06.
Minden nagyon szuper,a szállítás is szuper gyors volt
| 5 / 5 csillag!
Igazolt vásárlás
2021. 05. 06.
Gyorsan megérkezett,eddig nagyon jól bírja.
| 5 / 5 csillag!
Igazolt vásárlás
2021. 03. 25.
A terméket pontosan , és hibátlanul kaptam meg . Köszönöm !
| 5 / 5 csillag!
Igazolt vásárlás
2021. 03. 01.
Még most szuper!
| 5 / 5 csillag!
Igazolt vásárlás
2021. 03. 01.
Még most szuper!

Keresés