Green Cell AGM VRLA 12V 22Ah karbantartásmentes akkumulátor hajókhoz, robogókhoz, játékokhoz, kerekes székekhez
Paraméterek
| Befoglaló méret | 181 x 77 x 167mm |
| Feszültség | 12V |
| Feszültség | 12V |
| Gyártó | Green Cell |
| HR érték | 20HR |
| Hosszúság | 77mm |
| Kapacitás | 22 Ah |
| Raktár | Külső raktár |
| Szélesség | 181mm |
| Termék kód | AGM54 |
| Tömeg | 5600 g |
| Tervezett élettartam | 5 év |
| Magasság | 167mm |
Vélemények
3 értékelés
Írja meg véleményét!
2026. 01. 29.
-
Kovács Károly
Igazolt vásárlás
A termékkel meg vagyok elégedve a kiszolgálás is pozitív még a szállító késését is jelezték.
2025. 03. 31.
-
Brieger László
Igazolt vásárlás
Minden rendben volt a rendelés során, a termék kiváló,
2024. 08. 14.
-
Trájer János
Igazolt vásárlás
Gyors ügyintézés és szallítás. Azt kaptam amit rendeltem azonnal használható feltöltött állapotban. Csak ajánlani tudom a céget másoknak is.
Hasonló termékek
Greencell AGM VRLA 12V 18Ah karbantartásmentes akkumulátor pénztárgépekhez, játékokhoz, kamerákhoz (181x77x167mm)
Raktáron
-100 Ft
Green Cell ólom-sav AGM akkumulátor/akku 12V 17Ah hajókhoz, elektromos járművekhez
Raktáron
-1.400 Ft

