Green Cell AGM akkumulátor VRLA 6V 1.3 Ah
Paraméterek
| Befoglaló méret | 97 × 24 × 51 mm |
| Feszültség | 6V Type: VRLA AGM |
| Feszültség | 6V |
| Gyártó | Green Cell |
| HR érték | 20HR |
| Hosszúság | 97mm |
| Kapacitás | 1.3 Ah |
| Raktár | Külső raktár |
| Szélesség | 24mm |
| Termék kód | AGM13 |
| Tömeg | 270 g |
| Tervezett élettartam | 5 év |
| Magasság | 51mm |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!

