Green Cell AGM akkumulátor VRLA 6V 10 Ah
Termékleírás és jellemzők
Termék kód: AGM16
Paraméterek
| Befoglaló méret | 151 × 50 × 100 mm |
| Feszültség | 6V |
| Feszültség | 6V |
| Gyártó | Green Cell |
| HR érték | 20HR |
| Hosszúság | 151mm |
| Kapacitás | 10 Ah |
| Raktár | Központi raktár |
| Szélesség | 50mm |
| Termék kód | AGM16 |
| Tömeg | 1 g |
| Tervezett élettartam | 5 év |
| Magasság | 100mm |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
2024. 09. 27.
-
Koppányi Béla
Igazolt vásárlás
A megrendelt terméket időben megkaptam!
Köszönöm a gyors, és pontos
szolgáltatást!
Köszönöm a gyors, és pontos
szolgáltatást!

