Green Boost Pro 5000 Sinus Bypass (160–500 V DC) – napenergia inverter víz- és kazánfűtéshez
Termékleírás és jellemzők
Green Boost Pro 5000 Sinus Bypass (160–500 V DC) – napelemes inverter víz- és kazánfűtéshez
A Green Boost Pro 5000 Sinus Bypass napelemes invertert fűtőberendezések táplálására tervezték napelemekről, valamint az elektromos hálózatról.
Mi teszi különlegessé a Green Boost Pro 5000 Sinus Bypass napelemes invertert?
Multifunkcionalitás (Bypass) – az inverter csatlakoztatható mind napelemekhez, mind az elektromos hálózathoz.
Tiszta szinuszhullám – az inverter "szinuszos hullámformát" generál a kimeneten. Ez lehetővé teszi, hogy induktív eszközöket, például elektromos szerszámokat, légkondicionálókat, hűtőszekrényeket, fagyasztókat stb. tápláljon.
Hogyan működik a Green Boost Pro 5000 Sinus Bypass napelemes inverter?
A napelemek által generált egyenáram nem alkalmas közvetlenül fűtőberendezések táplálására. Az inverter átalakítja azt váltakozó árammá, amely biztonságosan táplálhatja a fűtőberendezéseket. A napelemeket sorosan kell csatlakoztatni, összesen legfeljebb 500 V Voc feszültséggel. A maximális PV bemeneti áram (Imp) 15 A.
Milyen eszközöket lehet táplálni a Green Boost Pro 5000 Sinus Bypass-szal?
-
Elektromos vízmelegítők / kazánok
-
Elektromos radiátorok
-
Elektromos fűtőelemek
-
Fűtőszőnyegek
-
Padlófűtés
Műszaki adatok
-
Maximális teljesítmény: 5000 W
-
Kimeneti feszültségtartomány: 70–245 V AC / 50 Hz
-
Megengedett PV panel Voc tartomány: 160–500 V DC
-
Maximális PV panel teljesítmény: ≤ 5000 W
-
Maximális PV bemeneti áram (Imp): 15 A
-
Kimeneti hullámforma: Tiszta szinuszhullám
-
PV panel csatlakozás: Soros
-
Kimeneti aljzat: 1 db / 1 sorkapocs
-
Üzemmódok: MPPT / STABIL
-
Kijelző: LED
-
Túlterhelés elleni védelem: Igen
-
Rövidzárlat elleni védelem: Igen
-
Túlmelegedés elleni védelem: Igen – 100 ± 10 °C
-
Hűtés: Aktív (ventilátorok)
-
Figyelmeztetések: Hang- és fényjelzések
-
Üzemi hőmérséklet: –25 és +55 °C között
-
Tárolási hőmérséklet: –20 és +55 °C között
-
Védettségi besorolás: IP20
-
Méretek: 311 × 232 × 140 mm (MC4-gyel együtt)
-
Súly: 5,2 kg
Paraméterek
| Áramerősség | Max.15A |
| Áramerősség | 15 A |
| Befoglaló méret | 311x232x140mm |
| Gyártó | Volt Polska |
| Maximum MPPT kimeneti áram | 15A |
| Maximum töltési áram | 15A |
| PV feszültség határok | 160-500VDC |
| Raktár | Külső raktár |
| Tömeg | 5200 g |
| Maximum napelem feszültség | 500V |
