EGYEDI LOGÓZÁSSAL Joyroom Powerbank JR-PBF12 10000mAh 2,4A 2x USB-A 1x USB-C - fekete
Termékleírás és jellemzők
Joyroom JR-PBF12 10000 mAh Powerbank 2 USB-A és 1 USB-C porttal - fekete Egyedi LOGÓVAL
Egyedi LOGÓ:
Megrendelést követően az elküldött logót rányomtatjuk a power bankra (UV nyomtatással, nem matrica). Tökéletes céges ajándék karácsonyra, rendezvényre.
A logózást csak a vételár beérkezését követően tudjuk elkezdeni. Rendeléskor kérlek ezért Online bankkártyás vagy banki átutalást válassz. Köszönjük.
Termék leírása:
A Joyroom JR-PBF12 power bank segítségével soha nem fogy ki az energiájából, bárhol is legyen. Ez a kompakt és hatékony 10 000 mAh-s power bank iPhone 15 Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra, iPad mini vagy AirPods Pro fejhallgató töltésére alkalmas. Három porton keresztül három készüléket tölthet egyszerre, ami felbecsülhetetlen előnyt jelent utazáskor vagy egy intenzív munkanap során. Megbízhatóság és kényelem egyben, minden alkalomra tökéletes!
Specifikáció:
Márka: Joyroom
Modell: JR-PBF12_B
Akkumulátor típusa: lítium polimer
Névleges kapacitás: 5800 mAh (5V - 2,4A)
Teljesítmény: 12 W
Kapacitás: 10000mAh
Bemeneti áram:
USB-C: 5V - 2,4A
Kimeneti áram:
USB-C: 5V - 2,4A
USB-A1: 5V - 2,4A
USB-A2: 5V - 2,4A
Maximális áram több csatlakoztatott eszközhöz: 5 V - 2,4 A
Gyorstöltési szabványok:
Gyors töltés
Power Delivery
AFC – Samsung adaptív gyorstöltés
Anyaga: ABS, tűzálló PC
Szín: fekete
A Joyroom JR-PBF12 power bank legfontosabb előnyei:
- Akár felére csökkenti a töltési időt. A Joyroom JR-PBF12 Powerbank kétszer gyorsabban tölti az eszközöket, így mindössze 45 perc alatt feltöltheti az iPhone 15 Pro akkumulátorának 50%-át.
- Három készüléket tölt egyszerre. Három töltőportja van, köztük az USB-C, amely bemenetként és kimenetként működik.
- Átfogó védelmet nyújt. Túltöltés, túlkisülés, túlfeszültség, túlmelegedés, rövidzárlat elleni védelemmel ellátva.
- Ideális utazáshoz. Kompakt méretekkel rendelkezik, és megfelel a repülési szabványoknak.
- Hosszú üzemidőt biztosít töltés nélkül. Az 10000 mAh kapacitás lehetővé teszi különféle eszközök töltését: okostelefonok, táblagépek vagy vezeték nélküli fejhallgatók.
Paraméterek
| Maximális bemenet | 5V / 2,4A |
| Gyorstöltés | Nem |
| Kapacitás | 10000 mAh |
| Kimenetek | 2 USB-A, 1 USB-C |
| Maximális kimenet | 5V / 2,4A |
| Raktár | Külső raktár |
| Töltési teljesítmény | 12 W |
| USB-C csatlakozó? | Igen |
| Vezeték nélküli | Nem |
