CoreParts Laptop akkumulátor Toshiba 33Wh Li-ion 14.8V 2.2Ah TOS Sat C55, C55D Fehér
Termékleírás és jellemzők
Kompatibilis készülékek:
Kompatibilis akkumulátorok:
- PA5184U-1BRS
- PA5185U-1BRS
- PA5186U-1BRS
- PA5195U-1BRS
- P000697490
- P000602630
- P000602640
- P000616140
- P000616150
Paraméterek
| Befoglaló méret | 2,2 x 4,8 x 29cm |
| Cella gyártója | CoreParts |
| Cella technológia | Li-Ion |
| Feszültség | 14.8V |
| Gyártó | CoreParts |
| Kapacitás | 2200mAh |
| Raktár | Külső raktár |
| Termék kód | MBXTO-BA0006 |
| Tömeg | 100 g |
| Wattóra kapacitás | 33 Wh |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
