CoreParts Laptop akkumulátor Lenovo 48Wh Li-ion 7.4V 6400mAh, Erazer Y50, Y50-70, Y50-70AM-IFI, Y50-70AM-ISE, Y50-70AS-ISE, Y50-70AT-IF
Termékleírás és jellemzők
Kompatibilis készülékek:
Kompatibilis akkumulátorok:
Paraméterek
| Befoglaló méret | 1,04 x 27,89 x 7,42cm |
| Cella gyártója | CoreParts |
| Cella technológia | Li-Ion |
| Feszültség | 7.4V |
| Gyártó | CoreParts |
| Kapacitás | 7200mAh |
| Raktár | Külső raktár |
| Termék kód | MBXLE-BA0149 |
| Tömeg | 294 g |
| Wattóra kapacitás | 52 Wh |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
Hasonló termékek
CoreParts Laptop akkumulátor Lenovo 32Wh Li-ion 14.4V 2200mAh , Ideapad 100 80QQ, TianYi100-14, TianYi100-14IBD, TianYi100-15IBD, V4400
Külső raktáron
-3.200 Ft
CoreParts Laptop akkumulátor Lenovo 32Wh Li-ion 14.4V 2200mAh, 80SX000UHH, 80SX000VHH, 80SX002KUS, 80SX009HIH, IdeaPad V310-14ISK
Már csak 3 db raktáron
-6.900 Ft
