CoreParts Laptop akkumulátor Lenovo 32Wh Li-ion 14.4V 2200mAh, 80SX000UHH, 80SX000VHH, 80SX002KUS, 80SX009HIH, IdeaPad V310-14ISK
Termékleírás és jellemzők
Kompatibilis készülékek:
Kompatibilis akkumulátorok:
- L15C4A02
- L15L4A02
- 5B10L04163
- 5B10L04212
- L15C3A01
- L15C4A02
- L15C4E01
- L15D3A01
- L15L3A01
- L15L3A02
- L15S3A01
- L15S4A02
- 5B10L04212-RFB
- 5B10L04164
- 5B10L04164-RFB
- 5B10L04163-RFB
Paraméterek
| Befoglaló méret | 2,04 x 28,41 x 3,93cm |
| Cella gyártója | CoreParts |
| Cella technológia | Li-Ion |
| Feszültség | 14.4V |
| Gyártó | CoreParts |
| Kapacitás | 2200mAh |
| Raktár | Külső raktár |
| Termék kód | MBXLE-BA0053 |
| Tömeg | 204 g |
| Wattóra kapacitás | 32 Wh |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
Hasonló termékek
CoreParts Laptop akkumulátor Lenovo 32Wh Li-ion 14.4V 2200mAh , Ideapad 100 80QQ, TianYi100-14, TianYi100-14IBD, TianYi100-15IBD, V4400
Külső raktáron
-3.200 Ft
