CoreParts Laptop akkumulátor Lenovo 29Wh Li-Pol 7.6V 3800mAh, Lenovo Chromebook 100s, Ideapad 310 14ISK, Ideapad 310-14ISK, Ideapad 310-14ISK 80SL000CPH, 80SL0038AX
Termékleírás és jellemzők
Kompatibilis készülékek:
Kompatibilis akkumulátorok:
- L15M2PB2
- L15M2PB4
- 5B10K87714
- B10K87722
- L15L2PB2
- 5B10K90803
- 5B10K87712
- L15C2PB2
- 5B10K90785
- 5B10K90784
- L15L2PB3
- 5B10K90806
- L15C2PB6
- 5B10L13961
- 5B10K87713
Paraméterek
| Befoglaló méret | 1,02 x 20,4 x 8,64cm |
| Cella gyártója | CoreParts |
| Cella technológia | Li-Ion |
| Feszültség | 7.6V |
| Gyártó | CoreParts |
| Kapacitás | 3800mAh |
| Raktár | Külső raktár |
| Termék kód | MBXLE-BA0113 |
| Tömeg | 140 g |
| Wattóra kapacitás | 29 Wh |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
Hasonló termékek
CoreParts Laptop akkumulátor Lenovo 32Wh Li-ion 14.4V 2200mAh, 80SX000UHH, 80SX000VHH, 80SX002KUS, 80SX009HIH, IdeaPad V310-14ISK
Már csak 3 db raktáron
-6.900 Ft
CoreParts Laptop akkumulátor Lenovo 32Wh Li-ion 14.4V 2200mAh , Ideapad 100 80QQ, TianYi100-14, TianYi100-14IBD, TianYi100-15IBD, V4400
Külső raktáron
-3.200 Ft
