CoreParts Laptop akkumulátor Lenovo 23WH Li-Pol 11.4V 2Ah, Lenovp ThinkPad T460S, ThinkPad T470s
Termékleírás és jellemzők
Kompatibilis készülékek:
Kompatibilis akkumulátorok:
- 00HW024 00HW025 01AV405 01AV406 01AV407 SB10F46463 SB10J79004
- FRU01AV405
- FRU01AV462
- FRU01AV406
- FRU01AV407
- 01AV408
- FRU01AV408
- 01AV408-RFB
Paraméterek
| Befoglaló méret | 0,71 x 20,3 x 6,01cm |
| Cella gyártója | CoreParts |
| Cella technológia | LiPo |
| Feszültség | 11.4V |
| Gyártó | CoreParts |
| Kapacitás | 2000mAh |
| Raktár | Külső raktár |
| Termék kód | MBXLE-BA0209 |
| Tömeg | 111 g |
| Wattóra kapacitás | 23 Wh |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
Hasonló termékek
CoreParts Laptop akkumulátor Lenovo 32Wh Li-ion 14.4V 2200mAh, 80SX000UHH, 80SX000VHH, 80SX002KUS, 80SX009HIH, IdeaPad V310-14ISK
Már csak 3 db raktáron
-6.900 Ft
CoreParts Laptop akkumulátor Lenovo 32Wh Li-ion 14.4V 2200mAh , Ideapad 100 80QQ, TianYi100-14, TianYi100-14IBD, TianYi100-15IBD, V4400
Külső raktáron
-3.200 Ft
