CoreParts Laptop akkumulátor HP 40Wh 3 Cell Li-ion 11.4V 3.5Ah for HP ProBook 450 G6 Series
Termékleírás és jellemzők
Kompatibilis készülékek:
- ProBook 450 G7 Notebook PC
- ProBook 450 G6 Notebook PC
- ProBook 440 G7 Notebook PC
- ProBook 440 G6 Notebook PC
- ProBook 430 G7 Notebook PC ProBook 450 G6 Notebook PC 4SZ45AV
Kompatibilis akkumulátorok:
Paraméterek
| Befoglaló méret | 2,2 x 12 x 6cm |
| Cella gyártója | CoreParts |
| Cella technológia | Li-Ion |
| Cellák száma | 3 |
| Feszültség | 11.4V |
| Gyártó | CoreParts |
| Kapacitás | 3500mAh |
| Raktár | Külső raktár |
| Termék kód | MBXHP-BA0203 |
| Tömeg | 200 g |
| Wattóra kapacitás | 40 Wh |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
Hasonló termékek
CoreParts Laptop akkumulátor HP 25Wh Li-ion 10.8V 2300mAh, Chromebook 11 G3, Chromebook 11 G3 PCNB, Chromebook 11 G4, Chromebook 11
Külső raktáron
-10.500 Ft
CoreParts Laptop akkumulátor HP 25Wh Li-ion 11.25V 2200mAh , ProBook 11 EE, ProBook 11 G1, ProBook 11 G2
Már csak 4 db raktáron
14.390 Ft
