CoreParts Laptop akkumulátor Dell 24Wh Li-Pol 11.1V 2200mAh, Latitude 13 7000, Latitude 7350
Termékleírás és jellemzők
Kompatibilis készülékek:
Kompatibilis akkumulátorok:
Paraméterek
| Befoglaló méret | 0,46 x 17,95 x 11,1cm |
| Cella gyártója | CoreParts |
| Cella technológia | LiPo |
| Feszültség | 11.1V |
| Gyártó | CoreParts |
| Kapacitás | 2200mAh |
| Raktár | Külső raktár |
| Termék kód | MBXDE-BA0106 |
| Tömeg | 149 g |
| Wattóra kapacitás | 24 Wh |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
Hasonló termékek
CoreParts Laptop akkumulátor Dell 26Wh Li-Pol 7.6V 3400mAh , Latitude 11 5175, Latitude 11 5179, Latitude 5175
Már csak 3 db raktáron
22.990 Ft -tól
CoreParts Laptop akkumulátor Dell 32Wh Li-Pol 7.6V 4200mAh, Latitude 12 5285
Külső raktáron
-500 Ft
CoreParts Laptop akkumulátor Dell 33Wh Li-ion 7.6V 4400mAh , Latitude 13 7370
Már csak 1 db raktáron
-5.400 Ft
