CoreParts Laptop akkumulátor Apple 28Wh Li-Pol 3.82V 7306mAh iPad Pro 9.7 inch A1673, A1674 and A1675
Termékleírás és jellemzők
Kompatibilis készülékek:
Kompatibilis akkumulátorok:
Paraméterek
| Befoglaló méret | 0,26 x 17,78 x 12,7cm |
| Cella gyártója | CoreParts |
| Cella technológia | LiPo |
| Feszültség | 3.82V |
| Gyártó | CoreParts |
| Kapacitás | 7306mAh |
| Raktár | Külső raktár |
| Termék kód | MBXAP-BA0025 |
| Tömeg | 129 g |
| Wattóra kapacitás | 27 Wh |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
