CoreParts laptop akkumulátor Acer ConceptD 7-hez | 82,08Wh | 15,2V | 5400mAh | Li-Polimer
Termékleírás és jellemzők
CoreParts Laptop Akkumulátor Acer ConceptD 7-hez | 82,08Wh | 15,2V | 5400mAh | Li-Polymer
Kiváló minőségű csere az Acer ConceptD 7-hez
Tartsa fenn a termelékenységét megszakítás nélkül a CoreParts csereakkumulátorral, amelyet kifejezetten az Acer ConceptD 7 CN715-71, CN715-71-708A és CN715-71-70LR modellekhez terveztek. Az 82,08Wh kapacitású akkumulátor hosszú élettartamot és megbízható energiaellátást biztosít.
Tartós kialakítás – megbízhatóságra tesztelve
-
Prémium Li-Polymer cellák – stabil energia kibocsátás és biztonság
-
Szigorú minőségellenőrzés – minden alkatrész tesztelve tartósságra és megbízhatóságra
-
Környezetbarát választás – hosszabbítsa meg a készülék élettartamát, csökkentse az elektronikai hulladékot, és spóroljon a költséges cseréken
-
Könnyű telepítés – úgy tervezték, hogy zökkenőmentesen illeszkedjen a kompatibilis Acer laptopokba
-
12 hónapos garancia – nyugalom és garantált teljesítmény
Műszaki adatok
-
Gyártó: CoreParts
-
Típus: Li-Polymer
-
Kapacitás: 5400 mAh
-
Feszültség: 15,2 V
-
Energia: 82,08 Wh
-
Kompatibilitás:
-
Acer ConceptD 7 CN715-71
-
Acer ConceptD 7 CN715-71-708A
-
Acer ConceptD 7 CN715-71-70LR
-
Fő előnyök:
-
Tökéletes illeszkedés az Acer ConceptD 7 modellekhez
-
Hosszú élettartamú 82,08Wh kapacitás a hosszabb használatért
-
Magas biztonsági szabványok és tesztelt megbízhatóság
-
Környezetbarát – hosszabbítsa meg a készülék élettartamát és csökkentse a hulladékot
Paraméterek
| Befoglaló méret | 0,70 x 31.5 x 8.3cm |
| Cella gyártója | CoreParts |
| Cella technológia | LiPo |
| Feszültség | 15.2V |
| Gyártó | CoreParts |
| Kapacitás | 5400mAh |
| Raktár | Külső raktár |
| Termék kód | MBXAC-BA0111 |
| Tömeg | 340 g |
| Wattóra kapacitás | 82 Wh |
Kompatibilitási lista
Kompatibilis eszközök:
Kompatibilis alkatrészek:
