CoreParts Laptop akkumulátor Acer 48Wh 4 Cell Li-Pol 15.2V 3.15Ah ACER ES1-731
Termékleírás és jellemzők
Kompatibilis készülékek:
- Acer
- Aspire
- V3-111P
- R7-371T
- R3-131T
- ES1-731G
- ES1-531
- ES1-521
- ES1-520
- ES1-512
- ES1-311
- E3-111 Chromebook
- CB5-571
- CB5-311P
- CB5-311
- CB3-531
- CB3-111
- C910
- C810
- C730 Extensa
- 2508 TravelMate B
- TMB116-M
- TMB115-MP
- TMB115-M TravelMate P
- P236-M Packard Bell
- EasyNote
- LG81BA
- LG71BM
Kompatibilis akkumulátorok:
Paraméterek
| Befoglaló méret | 0,52 x 26,07 x 8,81cm |
| Cella gyártója | CoreParts |
| Cella technológia | LiPo |
| Cellák száma | 4 |
| Feszültség | 15.2V |
| Gyártó | CoreParts |
| Kapacitás | 3150mAh |
| Raktár | Külső raktár |
| Termék kód | MBXAC-BA0008 |
| Tömeg | 180 g |
| Wattóra kapacitás | 48 Wh |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
Hasonló termékek
CoreParts Laptop akkumulátor Acer 30Wh Li-ion 11.4V 2640mAh, Aspire V5 122P, Aspire V5-122P
Már csak 1 db raktáron
-400 Ft
CoreParts Laptop akkumulátor Acer 49Wh 6 Cell Li-ion 11.1V 4.4Ah NS50T , 7620Z, 7620G, 7620, 7420, 7220, 7140, 7120, 5630ZG, 5630Z, 5630G, 5630EZ, 5630, 5620ZG, 5620Z, 5620G, 5620, 5610G
Már csak 4 db raktáron
-4.200 Ft
