APC SLA 12V 4,2Ah Zselés akkumulátor LP12-4.2
Termékleírás és jellemzők
SLA 12V 4,2Ah Zselés akkumulátor
- Súlya: 1,5 Kg
- Méretei: 107x70x90 mm
- T1-es( 4,8 mm) keskeny saruval van ellátva
Paraméterek
| Befoglaló méret | 107 x 70 x 90 mm |
| Feszültség | 12V |
| Feszültség | 12V |
| Gyártó | SLA |
| HR érték | 20HR |
| Hosszúság | 107mm |
| Kapacitás | 4.2 Ah |
| Raktár | Külső raktár |
| Szélesség | 90mm |
| Tömeg | 1500 g |
| Magasság | 70mm |
Vélemények
Ismered, használtad? Írd meg véleményed!
